Witam. Dziś rozpoczniemy tematy związane ze świętami wielkanocnymi. Funkcjonowanie osobiste i społeczne (1 godz.). Proszą aby mama przeczyta ci życzenia świąteczne, następnie wraz z mamą spróbujcie ułożyć życzenia wielkanocne. Zajęcia rozwijające kreatywność (4 godz.). Proszę wykonać dowolny sposobem kartę świąteczną. Poproś mamę aby zrobiła ślad podpisu, który ty wykonasz WIELKANOC. Proszę ozdobić kartę świąteczną i podpisać się.
Wychowanie fizyczne ( 1 godz.). Dziś spróbujcie 10 razy palcami lewej i 10 razy palcami prawej stopy podnieść skarpetkę leżącą na podłodze, na koniec sami ubierzcie skarpety. Skarpetę podnosimy tak jak woreczek z grochem, czyli zaciskamy paluszki jednej stopy nie pomagamy sobie drugą stopą.



Szymek jest obecny
OdpowiedzUsuńlukasz jest obecny
OdpowiedzUsuńJest Wiktor
OdpowiedzUsuńklaudia obecna
OdpowiedzUsuń